Kursy walut: 1 EUR = 4.69 PLN; 1 USD = 4.4 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (0)
  • Produkty (5)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

PREDA

Rodzaj działalności: Usługi
Zakres działalności: Rynek lokalny
Liczba pracowników: 11 - 50
Roczna sprzedaż: Euro 500.000 – 1.000.000
Rok założenia: 1997
Kategorie:

Energetyka i surowce

Usługi dla firm

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: 0

Działalność „PREDA” od 1997 roku koncentruje się na szeroko pojętym kreowaniu popytu. Do jej podstawowych działań należy: analiza rynku, praktyczna identyfikacja wpływu reklamy i PR na odbiór społeczny, wprowadzanie wszystkimi dostępnymi na rynku kanałami, specjalistycznych – głównie niematerialnych produktów, rozwiązywanie problemów dystrybucyjnych, inicjowanie, opracowywanie i wdrażanie nowych strategii rozwojowych. Dotychczasowa oferta PREDA skierowana była głównie do firm branży telekomunikacyjnej, IT i finansowej. Szczególne zainteresowania od roku 2005 budzi sektor energetyczny. PREDA jest firmą, która specjalizuje się w prowadzeniu audytów elektroenergetycznych i ciepłowniczych. PREDA jest liderem wśród doradców elektroenergetycznych. Profesjonalizm naszej kadry gwarantuje najwyższą jakość oceny efektywności wykorzystania energii. Analizując umowy i faktury za energię i usługi dystrybucyjne, pracę urządzeń i parametry sieci, mierząc profil zużycia, sprawdzając zastosowaną automatykę sterującą, poszukujemy oszczędności w kosztach zużywanej energii. Z takiej możliwości skutecznie skorzystało już kilka tysięcy odbiorców.
Nowatorski sposób postrzegania przez PREDA tematyki energetycznej zaowocował ogólnopolskim programem szkoleniowym skierowanym do samorządu lokalnego. Projekt zainicjowany i realizowany przez PREDA pod patronatem Ministra Gospodarki spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem.
Użytkownicy maxtrader.pl mogą zamówić bezpłatną analizę.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Korczaka 4/8
Miasto:Ozimek
Kod pocztowy:46-040
Region:opolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 77 4458270
Faks: +48 77 5449723

Internet

Strona WWW:www.preda.pl
Prezentacja:www.preda-pl.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Jacek Walski
Telefon stacjonarny: +48 77 5449920
Telefon komórkowy: +48 535150531
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję